Toto je stará verze webu spolku Wikimedia Česká republika. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Aktuální web se nachází na https://www.wikimedia.cz.

Diskuse s uživatelem:Juandev

Z Wikimedia ČR
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nefunkční odkazy na projekty Wikimedia

Ahoj Juane, dneska jsem našel (konečně!) nějaký čas a chuť se probrat svými poznámkami na interní a přenést to užitečné a podstatné. Nicméně jsem si všiml, že nefungují správně odkazy na jiné projekty Wikimeida (Metu, cs.wiki, Commons atd.), viz červené odkazy například tady. Kdybys měl na to někdy chuť, podívej se prosím do zdrojáků, proč to nefunguje a zkus to opravit. Ať to nemusíme všude předělávat pak ručně a nebo hůře, učit se nějaký nový systém. Moc ti díky a jsem s pozdravem --Chmee2 (diskuse) 31. 8. 2013, 21:42 (UTC)

Nazdar, já se přiznám, že je tu na to nástroj, který se nechci učit. Já to umím udělat ve zdrojáku, ale k tomu nemám přístup. Takže používejte interwiki jak jste zvyklí, až se to přesune, tak snad dostanu i práva ke zdrojáku a opravím to. Tedy předpokládám, že tato wiki bude odkazovat po zadání w: do české wikipedie.--Juandev (diskuse) 1. 9. 2013, 06:23 (UTC)