Toto je stará verze webu spolku Wikimedia Česká republika. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Aktuální web se nachází na https://www.wikimedia.cz.

Nástěnka: Porovnání verzí

Z Wikimedia ČR
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(něco k Nástěnce)
 
m (lepší formulace)
Řádek 1: Řádek 1:
'''Nástěnka''' (v angličtině plným názvem '''Programs & Events Dashboard''') je webové rozhraní provozované [[w:Nadace Wikimedia|Nadací Wikimedia]] na adrese https://outreachdashboard.wmflabs.org/. Je to platforma, ve které může kterýkoli wikipedista založit ''Projekt'' (v angličtině ''Program''), do něj zapsat účastníky/editory (případně se účastníci zapíšou sami) a organizovat a sledovat tak nějakou wiki-akci, např. editaton, dlouhodobý kurz, jednorázový workshop, soutěž apod. ''Projekty'' se kategorizují do ''Programů'' (v angličtině ''Campaigns''). Wikimedia ČR spravuje tyto ''Programy'':
'''Nástěnka''' (v angličtině plným názvem '''Programs & Events Dashboard''') je webové rozhraní provozované [[w:Nadace Wikimedia|Nadací Wikimedia]] na adrese https://outreachdashboard.wmflabs.org/. Je to platforma, ve které může kterýkoli wikipedista založit ''Projekt'' (v angličtině ''Program''), do něj zapsat účastníky/editory (případně se účastníci zapíšou sami) a organizovat a sledovat tak nějakou wiki-akci, např. editaton, dlouhodobý kurz, jednorázový workshop, soutěž apod. ''Projekty'' se sdružují do ''Programů'' (v angličtině ''Campaigns''). Wikimedia ČR spravuje tyto ''Programy'':


* [https://outreachdashboard.wmflabs.org/campaigns/studenti/overview Wikimedia ČR – Studenti] – rychle dostupné na adrese ''nastenka.wikimedia.cz/studenti''
* [https://outreachdashboard.wmflabs.org/campaigns/studenti/overview Wikimedia ČR – Studenti] – rychle dostupné na adrese ''nastenka.wikimedia.cz/studenti''

Verze z 23. 1. 2018, 19:14

Nástěnka (v angličtině plným názvem Programs & Events Dashboard) je webové rozhraní provozované Nadací Wikimedia na adrese https://outreachdashboard.wmflabs.org/. Je to platforma, ve které může kterýkoli wikipedista založit Projekt (v angličtině Program), do něj zapsat účastníky/editory (případně se účastníci zapíšou sami) a organizovat a sledovat tak nějakou wiki-akci, např. editaton, dlouhodobý kurz, jednorázový workshop, soutěž apod. Projekty se sdružují do Programů (v angličtině Campaigns). Wikimedia ČR spravuje tyto Programy: