Toto je stará verze webu spolku Wikimedia Česká republika. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Aktuální web se nachází na https://www.wikimedia.cz.

Hlavní strana: Porovnání verzí

Z Wikimedia ČR
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(informace o Cenách (opravdu tu ještě nebyly?))
No edit summary
Řádek 1: Řádek 1:
== Aktuálně ==
== Aktuálně ==


Zlepšujte články na české [[w:Hlavní stránka|Wikipedii]] a usilujte tak o '''Ceny za rozvoj české Wikipedie'''. Více informací naleznete na [http://ceny.wikimedia.cz speciální stránce].
Zlepšujte články na [[w:|české Wikipedii]] a usilujte tak o '''Ceny za rozvoj české Wikipedie'''. Více informací naleznete na [http://ceny.wikimedia.cz speciální stránce].


== Kdo jsme ==
== Kdo jsme ==

Verze z 11. 1. 2010, 20:24

Aktuálně

Zlepšujte články na české Wikipedii a usilujte tak o Ceny za rozvoj české Wikipedie. Více informací naleznete na speciální stránce.

Kdo jsme

Wikimedia Česká republika (Wikimedia Czech Republic, neformálně česká pobočka Wikimedia) je sdružení spolupracující s americkou nadací Wikimedia Foundation. Často se nazývá pobočkou nadace, ale právně jde o samostatnou českou organizaci.

Pobočka má právní formu občanského sdružení, které vzniklo registrací na Ministerstvu vnitra ČR 6. března 2008. Cílem sdružení je propagace a podpora svobodné tvorby na území České republiky se zaměřením na projekty nadace Wikimedia. Dále organizační pomoc při pořádání akcí, pomoc v otázkách svobodných licencí, zprostředkování komunikace s autory svobodných materiálů, zprostředkování komunikace občanů ČR s nadací Wikimedia Foundation.